|
Mimo iż sam zawsze starałem się bronić trenera to flamengista ma jednak trochę racji. Jeśli mówimy że mistrzostwo zdobywamy w sporej mierze dzięki trenerowi to tak samo i należy określić porażkę. Wszędzie słyszeliśmy że są słabsi, mieliśmy sytuacje ale ich nie wykorzystaliśmy. Niestety popełniono błąd przede wszystkim w podejściu do rywala, uważaliśmy że oni nam nic nie strzelą a my prędzej czy później coś strzelimy.
Tylko czy z drugiej strony na tydzień przed startem ligi zmiana trenera coś pomorze. Jestem za jeśli sprowadzimy jakiegoś konkretnego trenera zagranicznego (niestety w naszych zaczynam mocno wątpić, a co do Smudy to on przegrał walkę o mistrzostwo z tą słabą Wisłą ).
Po drugie to może wreszcie zacząć wyciągać konsekwencje od piłkarzy bo my trenera zmienimy a ich podejście będzie dalej takie samo.
|