Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1646
Stary 23.07.2009, 00:00
pysio napisał(a):Wyświetl post
śpiewasz to Brożkowi i spółce? ile Ci ze swoich wypłat odpalają?

szczere wy.... jestem Ci w stanie zaśpiewać za dawne wyczyny na forum

ps. Wisła to Wisła i żadne Brożkki i Diazy tego nie zmienią a sądząc po twojej wypowiedzi masz gówno wspólnego z Wisła
ps. 1 pysio pokaż klate
Ostatnio edytowane przez L U Z N Y : 23.07.2009 o godz. 00:08.