pysio napisał(a):

|
śpiewasz to Brożkowi i spółce? ile Ci ze swoich wypłat odpalają?
|
szczere wy.... jestem Ci w stanie zaśpiewać za dawne wyczyny na forum
ps. Wisła to Wisła i żadne Brożkki i Diazy tego nie zmienią a sądząc po twojej wypowiedzi masz gówno wspólnego z Wisła
ps. 1 pysio pokaż klate
