Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
1644
22.07.2009, 23:56
Porażka boli i to strasznie, niestety nie tak wyobrażaliśmy sobie przygodę z LM. Nie ma co zwalać na pecha czy na inne czynniki, drużyna zawiodła i to bardzo. Tak jak ktoś napisał na ten moment odechciało się futbolu.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89