Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1644
Stary 22.07.2009, 23:56
Porażka boli i to strasznie, niestety nie tak wyobrażaliśmy sobie przygodę z LM. Nie ma co zwalać na pecha czy na inne czynniki, drużyna zawiodła i to bardzo. Tak jak ktoś napisał na ten moment odechciało się futbolu.