|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
|
#3354

22.07.2009, 23:42
|
WiselkaMLP napisał(a): 
Pozdro dla Pajacow :
Kto się śmieje z Wisły?
Wpisujcie miasta!
~byly_fan , 22.07.2009 19:58
Sledziejowice 22.07.2009 20:07
~Byly kibic Wisly!
|
skad to wzioles ?
|
|