|
Ja sie was pytam moje drogie dzieci, ktorym ktos zabral cukierka. Jakie sa przeslanki ku temu ze Skorza nic nie wyciagnie z tej druzyny a przede wszystkim, ze sam nie wyciagnie wnioskow z tej porazki? Odnosnie zmian trenera to widac chcecie zmienic porsche na gorsche, bo Franek Smuda nie jest lepszym trenerem od Skorzy.
|