jesli zmieniac juz trenera co sie w tej sytuacji najbardziej prawdopodobne wydaje to nie ma na kogo zostaje tylko Smuda ktory czeka na reprezentacje ;] sprzydalby sie taki Dan Petrescu ktory ma reke do pilkarzy ;] a moze Marek Motyka

ostatnio czytalem wywiad z nim jak mowil ze juz nie chce byc ratownikiem slabych klubow a chce powalczyc o cos wiecej w koncu