Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 22.07.2009, 23:31
Panowie moderatorzy prosze zadziałajcie juto z rana, bo dzisiaj to juz chyba nikt nie ma checi do czego kolwiek :( i tych narzekaczy ktorzy wyzywaja nasz klub ukazcie jakos. No to sie w głowie nie miesci jaka oni wystawiaja laurke kibicom Wisły :(
Odpowiedz cytując