Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
1362
22.07.2009, 23:31
Panowie moderatorzy prosze zadziałajcie juto z rana, bo dzisiaj to juz chyba nikt nie ma checi do czego kolwiek :( i tych narzekaczy ktorzy wyzywaja nasz klub ukazcie jakos. No to sie w głowie nie miesci jaka oni wystawiaja laurke kibicom Wisły :(
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1