|
flamengista, pełna zgoda z Twoim postem.
W uzupełnieniu dodam jedynie tyle, że w imię sprawiedliwości dziejowej Skorża powinien wylecieć z hukiem. Jeśli Skorża zostanie będzie to arcy niesprawiedliwe w stosunku do Kasperczaka, który poniósł podobną klęskę w Gruzji i wyleciał.
|