Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 22.07.2009, 23:18
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Widze Pysio, że odrazu po meczu brałeś sie za rozkminianie nowego podpisu. Kto to jest ten trener z jajami? Widzisz kogoś lepszego od Skorży na to stanowisko?
Dan Petrescu.. albo jakiś jego ziomek

Na pewno Bogusław Cupiał jest wkurzony na wszystkich piłkarzy i mógłby zatrudnić Rumuna tylko choćby po to, aby zajechał te nasze gwiazdeczki, żeby nauczyły się ciężko pracować na treningach.. Gdybym ja był prezesem to tak właśnie bym postąpił w ramach rewanżu na leniwych pracownikach!

Skorża jest za miękki i nie pamiętam, aby kiedykolwiek wypowiedział się krytycznie na temat podejścia piłkarzy do wykonywanego zawodu.. zawsze ich tylko broni i mydli oczy w wywiadach wszystkim kibicom..

mam już tego dość..