Dan Petrescu.. albo jakiś jego ziomek
Na pewno Bogusław Cupiał jest wkurzony na wszystkich piłkarzy i mógłby zatrudnić Rumuna tylko choćby po to, aby zajechał te nasze gwiazdeczki, żeby nauczyły się ciężko pracować na treningach.. Gdybym ja był prezesem to tak właśnie bym postąpił w ramach rewanżu na leniwych pracownikach!
Skorża jest za miękki i nie pamiętam, aby kiedykolwiek wypowiedział się krytycznie na temat podejścia piłkarzy do wykonywanego zawodu.. zawsze ich tylko broni i mydli oczy w wywiadach wszystkim kibicom..
mam już tego dość..