Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1618
Stary 22.07.2009, 23:18
pysio napisał(a):Wyświetl post
gdyby dano DANOWI pracować w Wiśle do dziś, uwierz.. że połowa kadry byłaby zupełnie inna! może mielibyśmy kolonie Rumuńską, ale Wisła dawno grałaby w LM

Albo w Intertoto.

Zachwalacie Petrescu, ale po mimo jego wielkiego przywiązania do drużyny, to raczje się nie wyróżniał, dodam tylko choćby jeszcze sytuacje z Błaszczykowskim, którego zamęczył treningami, zresztą sam Błaszczu za jego kadencji nie grał pierwszych skrzypiec, a potem jak było z Kubą to już sami wiecie...
Dan może miał jaja, ale same jaja to wystaraczą do filmów o wiadomo jakiej tematyce, a nie do Footballu.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 22.07.2009 o godz. 23:23.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>