pysio napisał(a):

gdyby dano DANOWI pracować w Wiśle do dziś, uwierz.. że połowa kadry byłaby zupełnie inna! może mielibyśmy kolonie Rumuńską, ale Wisła dawno grałaby w LM
|
Albo w Intertoto.
Zachwalacie Petrescu, ale po mimo jego wielkiego przywiązania do drużyny, to raczje się nie wyróżniał, dodam tylko choćby jeszcze sytuacje z Błaszczykowskim, którego zamęczył treningami, zresztą sam Błaszczu za jego kadencji nie grał pierwszych skrzypiec, a potem jak było z Kubą to już sami wiecie...
Dan może miał jaja, ale same jaja to wystaraczą do filmów o wiadomo jakiej tematyce, a nie do Footballu.