|
Najprosciej zwalic na niechlujna polityke kadrowa, itp itd. Panowie, trudno nie udalo sie teraz sprobujemy w przyszlym roku. Najbardziej boli nie ta porazka tlyko ten styl w jaki sie to dokonalo. Levadia zamurowala sie na swoim polu karnym a my niestety nie mamy zadel zeby ja zniszczyc. Brozek podwojnie a nawet momentami potrojnie kryty. Ostry pressing, wiedzieli Estonczycy jaka szansa sie przed nimi otwiera. Ja stane paradoksalnie w obrone wszystkich tutaj, bo wiem ze wszyscy dali z siebie 110% umiejetnosci. Dzis zabraklo tego przyslowiowego szczescia(dwa slupki i poprzeczka). Skorza tez poukladal zespol dobrze wszyscy sie wywiazywali z taktyki tylko jakby troche hmmm... swiezo po okresie przygotowawczym wszyscy byli... Teraz juz moze byc(chyba) tylko lepiej.
Pysio. Tobie nalezy sie automatyczny strzal w ryj!
Ostatnio edytowane przez koyoot : 22.07.2009 o godz. 23:09.
|