Wyświetl pojedynczy post
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 22.07.2009, 23:05
Napisze cos, co sie wiekoszsci nie spodoba, ale popatrzmy rzeczowo. Od pewnego momentu Skorza nie ma koncepcji. Po czesci za sprawa coraz wezszej kadry (szczegolnie brak alternatyw wsrod zawodnikow ofensywnych), po czesci z wlasnego wyboru i coraz bardziej defensywnej i minimalistycznej taktyki.

Tylko co z tej taktyki wychodzi? Slaba Levadia trafila nas 2x, a mogla wiecej. W calym poprzednim sezonie nasza obrona grala piach. Wroclaw? Chorzow? Bytom? Gliwice? Mozna sypac przykladami z rekawa, za kazdym razem tracilismy podobne bramki, za kazdym razem to samo. Niestety w obronie, ktora jest najwazniejsza formacja bylismy porazajaco slabi. Nic sie w tym temacie nie zmienilo, a slabiuutka Levadia nas rozbila.

Gdyby przy tym nasza ofensywa byla mocna to pol biedy, ale tutaj tez jest slabo. Meczymy sie w ataku, a moim zdaniem byl to najslabszy z mistrzowskich sezonow Wisly, tylko de facto malo kto to zauwazyl, bo cieszylismy sie jak wariaty z wyrwania korony KKS i CWKS. Niestety nie widzialem zadnej koncepcji u Skorzy od pewnego czasu. Ani to ofensywa, ani obrona, w obu formacjach b.slabo i tylko indywidualnosci nas ratowaly. Na krotka mete.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.