Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14707
Stary 22.07.2009, 23:02
patrzac wstecz na historie gdy przegrywamy z jakimis ciotami w pucharach zaczyna sie wysprzedaz druzyny :/ zobaczymy co tym razem Mr Cupial wymysli ;]
Odpowiedz cytując