Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
14707
22.07.2009, 23:02
patrzac wstecz na historie gdy przegrywamy z jakimis ciotami w pucharach zaczyna sie wysprzedaz druzyny :/ zobaczymy co tym razem Mr Cupial wymysli ;]
Ogin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ogin
Znajdź inne posty napisane przez Ogin