Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
filoo
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1599
22.07.2009, 22:55
racja ofiary muszą być. Ale wyobraźmy sobie teraz, że znika Maciej S. no i Kto ma zostać Trenerem kogo teraz nagle znajdziemy spod ziemi, bez okresu przygotowawczego?
racja głowy powino stracić kilku piłkarzy
filoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filoo
Znajdź inne posty napisane przez filoo