Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
alekon2006
Junior Member
Od: 02.2007
Offline
#
1596
22.07.2009, 22:48
Też tak myślę. Mam nadzieję, że Cupiał nie zrobi jakiejś ostrej rozróby. Jednak każda porażka niesie za sobą pewne ofiary, a po tej porażce mam niestety pewność, że ofiary będą bardzo duże.
alekon2006
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alekon2006
Znajdź inne posty napisane przez alekon2006