|
Mistrzem do znajdowania się w sytuacjach strzeleckich to on jest niewątpliwie ale i mistrzem pudłowania w sytuacjacjach sam na sam. W pucharach nie wystarczy SZUKAĆ OKAZJI, trzeba te okazje WYKORZYSTYWAĆ czego Ćwielong nie umie. Miał bardzo dużo okazji a udało mu się tylko 3 razy umieścić piłkę w siatce rywala w tym 2x strzelał na pustą bramkę, o czym my tu w ogóle rozmawiamy? To nie jest zawodnik godny Mistrza Polski i trzeba to sobie wreszcie uświadomić.
/Proponuje przenieść kilka postów z tego tematu do "nasi piłkarze..."
|