Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
1081
22.07.2009, 22:42
_gilardino_
napisał(a):
PAWEŁEK I KAZIMIERSKI WYP********* !
Może trochę szacunku?!
1906 % poparcia dla trenera Skorży!
Ostatnio edytowane przez Emilio : 22.07.2009 o godz. 22:46.
Emilio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Emilio
Znajdź inne posty napisane przez Emilio