Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 22.07.2009, 22:42
3rider napisał(a):Wyświetl post
Z przerazeniem czytam jak to niekotrzy obwiniaja za Tallinn Cupiala. Wam chyba padlo na rozum. Po boisku biegalo 12 zawodnikow. Cwielong pudlowal z 10m(3x), Pawelek wpuszczal kolejna szmate itd itp, a jakby tego bylo malo w Sosnowcu nasi profesjonalisci zafundowali jakis nordic walking! Sztab szkoleniowy, ktory przynaje, ze zlekcewazyl Levadie w pierwszym meczu, powinien juz przed 24:00 zostac zmieciony z powierzchni ziemii. Jesli druzyna nie wybiega na swiezosci, bo trener uwaza, ze gra na 60% wystarczy to ludzie obudzcie sie.

Szanuje Skorze za 2 tytuly, ale to co zrobili przez ten tydzien to jest kompromitacja jakiej jeszcze nie widzialem na Wisle. To bylo ponizej dna. Zero profesjonalizmu. Dajcie niemieckiego trenera i zadnego zmiluj sie przez 2 lata. A jak sie komus nie podoba to wyjazd z Wisly. Albo biegasz i walczysz 95min, ale daswidania.

0% poparcia dla amatorszczyzny Skorzy, Kazimierskiego i Janasa. Bednarz ok.
generalnie zgadzam się w 99%, .... bo za burdel z obsadą bramki winny jest też Bednarz, jakby nie torpedował jego pracy Kazimierski...