Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1594
Stary 22.07.2009, 22:41
ten i poprzedni mecz pokazały, że nie opłaca się stawiać na polskich piłkarzy! trzeba szukać wzmocnień za granicą, ale przede wszystkim trzeba wymienić kadrę trenerską na doświadczonych zagranicznych trenerów, którzy będą traktować wszystkich równo...

M. Skorża już się w Wiśle nie sprawdzi, maksimum jego możliwości to mistrzostwo Polski i tyle, w pucharach DNO!

Ucieszyłbym się gdybym jutro przeczytał informacje, że Skorża podał się do dymisji, a Paweł Brożek został sprzedany gdzieś do Rosji do Tereka Groźnego najlepiej, żeby nauczył się się pokory!

Koniec z gwiazdorstwem tego Pana... gdyby spojrzeć obiektywnie na relacje tekstowe z tych dwóch meczów, nazwisko Brożek pojawia się naprawdę najrzadziej z wszystkich ofensywnych piłkarzy, wniosek.. nasza gwiazda przechodzi obok meczy i tyle.. na odstrzał, na wschód!

Niestety nasi trenerzy są tak do bani, że nawet wyróżniający się w pierwszym meczu KIRM już dorównał poziomem do reszty.. tak samo zniszczyli Jirsaka (ten na początku grał rewelacyjnie)!

Boguś.. daj nam trenera takiego jak kiedyś DAN!