Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
joy_division
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: LU
Offline
#
1592
22.07.2009, 22:35
Jak tu nie pic ? No ja sie pytam jak?
Stella Bianca Siamo Noi!
joy_division
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do joy_division
Znajdź inne posty napisane przez joy_division