|
Ten wolny to mnie rozbił. Chłopcom w murze nie chciało sie skoczyć do góry. A niektórzy to się nawet ukłonili...
Na Interii napisali "Gdyby się wszystkim tak chciało jak się chce Sobolewskiemu."
Jeżeli to prawda to jedno słowo - hańba.
Dwa treningi dziennie, obowiązkowo 45 minut przed i po treningu w klubie i rotacyjne zwiedzanie trzecio/czwartoligowych boisk dla wszystkich bez wyjątku.
A skoro optymalna forma miała przyjść na sierpień/wrzesien, to rozumiem, że po 6 kolejkach ekstraklasy będziemy mieli 18 punktów.
|