Najbardziej boli to że była to jedna z najlepszych okazji do wejścia w fazę grupową. Głowy polecą to jest pewne oby tylko wyszło to na lepsze
Będzie dobrze ciągle to sobie powtarzam po zajęciu 8 miejsca wszyscy spisywali Nasz Klub na straty a jak się to skończyło wszyscy wiemy
