Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 22.07.2009, 21:50
po co Cupiał pojechał na mecz ? moim zdaniem nie bez większego powodu,Cupiał spokojnie na to patrzec nie bedzie i jutro zapewne zapadną ostateczne decyzje.