|
Zagłaskaliśmy szmaciarzy i tyle
Ja bez żalu pożegnam się i z Pawełkiem (tego Boguś mu nie przepuści) i ze Skorzą i z Wilczkiem i z łysym i z włochem i z całą resztą...
Niech tylko Boguś zostawi fizykoterapeutę który wyprowadził Brożka i paru innych w mega krótkim czasie..
Mam nadzieje że na Ruch wyjdzie Cebanu, Mączyńki i pare innych niesodzianek...
|