Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 22.07.2009, 21:44
Zagłaskaliśmy szmaciarzy i tyle
Ja bez żalu pożegnam się i z Pawełkiem (tego Boguś mu nie przepuści) i ze Skorzą i z Wilczkiem i z łysym i z włochem i z całą resztą...
Niech tylko Boguś zostawi fizykoterapeutę który wyprowadził Brożka i paru innych w mega krótkim czasie..
Mam nadzieje że na Ruch wyjdzie Cebanu, Mączyńki i pare innych niesodzianek...