Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 22.07.2009, 21:43
http://rafalstec.blox.pl/2009/07/Jak...m-kleskom.html

chyba pierwszy felieton Steca z ktorym sie zgadzam. Za duzo u nas nadymania, zyskuja na tym jedynie pilkarze, ktorzy zarabiaja wieksza kase. A tracimy wszyscy, bo nie patrzymy na realna sile naszej pilki..