http://rafalstec.blox.pl/2009/07/Jak...m-kleskom.html
chyba pierwszy felieton Steca z ktorym sie zgadzam. Za duzo u nas nadymania, zyskuja na tym jedynie pilkarze, ktorzy zarabiaja wieksza kase. A tracimy wszyscy, bo nie patrzymy na realna sile naszej pilki..