|
Z przerazeniem czytam jak to niekotrzy obwiniaja za Tallinn Cupiala. Wam chyba padlo na rozum. Po boisku biegalo 12 zawodnikow. Cwielong pudlowal z 10m(3x), Pawelek wpuszczal kolejna szmate itd itp, a jakby tego bylo malo w Sosnowcu nasi profesjonalisci zafundowali jakis nordic walking! Sztab szkoleniowy, ktory przynaje, ze zlekcewazyl Levadie w pierwszym meczu, powinien juz przed 24:00 zostac zmieciony z powierzchni ziemii. Jesli druzyna nie wybiega na swiezosci, bo trener uwaza, ze gra na 60% wystarczy to ludzie obudzcie sie.
Szanuje Skorze za 2 tytuly, ale to co zrobili przez ten tydzien to jest kompromitacja jakiej jeszcze nie widzialem na Wisle. To bylo ponizej dna. Zero profesjonalizmu. Dajcie niemieckiego trenera i zadnego zmiluj sie przez 2 lata. A jak sie komus nie podoba to wyjazd z Wisly. Albo biegasz i walczysz 95min, ale daswidania.
0% poparcia dla amatorszczyzny Skorzy, Kazimierskiego i Janasa. Bednarz ok.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|