Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1557
Stary 22.07.2009, 21:29
Ja wiem co napewno zrobie rezygnuje z C+ w tym sezonie, będzie nowy stadion będzie karnet.Co do gry to nawet nie ma co sie wypowiadać, obecnie jesteśmy pośmiewiskiem Polski jak i nie całej Europy . Przykre ale prawdziwe.A naszym gwiazdom dziękujemy za miłe chwile spędzone w pucharach.Zarząd , dyrektor sportowy out... Co do Maćka Skorży szkoda go bo kim ma grać jak mu szrot sprowadzają albo nikogo....
WIERNY ZAWSZE WIŚLE