|
Ja wiem co napewno zrobie rezygnuje z C+ w tym sezonie, będzie nowy stadion będzie karnet.Co do gry to nawet nie ma co sie wypowiadać, obecnie jesteśmy pośmiewiskiem Polski jak i nie całej Europy . Przykre ale prawdziwe.A naszym gwiazdom dziękujemy za miłe chwile spędzone w pucharach.Zarząd , dyrektor sportowy out... Co do Maćka Skorży szkoda go bo kim ma grać jak mu szrot sprowadzają albo nikogo....
|