|
no w tym cos jest. Karmimy sie zludzeniem, ze jestesmy silni, a tak na prawde nasi pilkarze reprezentuja poziom polamatorski. Biora gory pieniedzy, za taka szmaciarska gre. Przynosza wstyd i hanbe naszemu ukochanemu klubowi.
Zaloze sie, ze wiekszosc z nich po tym meczu nie czuje tego co ludzie tutaj na forum. Ich to rybka, byle kasa na koncie sie zgadzala.
|