Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1554
Stary 22.07.2009, 21:29
Jezeli co roku w ten sposob traci sie punkty do rankingu, to my(w sensie polski zespol) nigdy do tej LM nie wejdziemy.

P.S - A byl dobry, perspektywiczny, niedrogi bramkarz na testach bardzo niedawno...