Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
familia1906
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
1552
22.07.2009, 21:26
Witam na forum. Wiem że to może marne pocieszenie ale skoro Cupiał był na meczu i widział że gra Wisły to nie był piach tylko brak farta to powstrzyma się od pochopnych decyzji. Oczywiście 100% poparcia dla M.Skorży
Pozdro
familia1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do familia1906
Znajdź inne posty napisane przez familia1906