Wyświetl pojedynczy post
T-omek
Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1549
Stary 22.07.2009, 21:20
Ale wstyd, Wisła siegneła dna absolutnego. Proponuje złożyć wniosek o rozwiązanie druzyny seniorów, żeby wiecej taka żenada się nie powtórzyła.
Możecie mnie zwyzywac od najgorszych ale dzisiejszy dzien na zawsze okryje hańbą piłkarską Polskę.