Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
T-omek
Member
Od: 03.2005
Offline
#
1549
22.07.2009, 21:20
Ale wstyd, Wisła siegneła dna absolutnego. Proponuje złożyć wniosek o rozwiązanie druzyny seniorów, żeby wiecej taka żenada się nie powtórzyła.
Możecie mnie zwyzywac od najgorszych ale dzisiejszy dzien na zawsze okryje hańbą piłkarską Polskę.
T-omek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-omek
Znajdź inne posty napisane przez T-omek