|
mnie wk najbardziej to ze nad Wisłą ciazy jakies jeb.,.. FATUM, FATUM ktore wiecznie nas gnebi
puszczona pilka ktora turlala sie wolniej niz ta w meczu z Lechiia, Sarnat z AMica puszcza szmate i nie wchodzimy do 1 ligi
96 minut i przegrana mistrza po dwoch babolach Sarnata w ostatnich minutach meczu
TBILISI VALARENGa
PAO- najbolejniejsza porazka, nigdy niie bylo tak blisko
i teraz: LEVADIA TALIN, ktora zapamietam do konca zycia.
a Amika po babolu wygrywa z Austria Wiedden w 94 minucie,
no ale tak jest szczescie sprzyja lepszym, trzeba zejsc na ziemie--- POLSKA LIGA--ekstraklasa, skorumpowane dno, poki bedzie taki balagan w PZPN , korupcja i budowanie przecietnego stadionu przez 10 lat dopoty nie zblizymy sie do sredniej europejskiej
mam nadzieje ze dozyje tych czasow!
aby odeprzec wysmiewanie sie zawistnych i bezmozgich polusow nalezy przytoczyc cytat z weszlo w ktorym ktos napsial ze KIBICUJA JESZCZE SLABSZYM DRUZYNA!
Ostatnio edytowane przez lucekj : 22.07.2009 o godz. 21:30.
|