Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1548
Stary 22.07.2009, 21:20
mnie wk najbardziej to ze nad Wisłą ciazy jakies jeb.,.. FATUM, FATUM ktore wiecznie nas gnebi

puszczona pilka ktora turlala sie wolniej niz ta w meczu z Lechiia, Sarnat z AMica puszcza szmate i nie wchodzimy do 1 ligi

96 minut i przegrana mistrza po dwoch babolach Sarnata w ostatnich minutach meczu

TBILISI VALARENGa

PAO- najbolejniejsza porazka, nigdy niie bylo tak blisko

i teraz: LEVADIA TALIN, ktora zapamietam do konca zycia.

a Amika po babolu wygrywa z Austria Wiedden w 94 minucie,

no ale tak jest szczescie sprzyja lepszym, trzeba zejsc na ziemie--- POLSKA LIGA--ekstraklasa, skorumpowane dno, poki bedzie taki balagan w PZPN , korupcja i budowanie przecietnego stadionu przez 10 lat dopoty nie zblizymy sie do sredniej europejskiej

mam nadzieje ze dozyje tych czasow!


aby odeprzec wysmiewanie sie zawistnych i bezmozgich polusow nalezy przytoczyc cytat z weszlo w ktorym ktos napsial ze KIBICUJA JESZCZE SLABSZYM DRUZYNA!
Ostatnio edytowane przez lucekj : 22.07.2009 o godz. 21:30.