the_blues napisał(a):

|
strasznie mi teraz żal piłkarzy.. staral się, chcieli a wyszło jak zawsze można powiedzieć. no co teraz. trzeba ochłonąć i brać się za sezon, innego wyjścia nie widze
|
Żal piłkarzy? Sprzedać lub wywalić na bruk!!! Nie potrafią z najprostszym rywalem wygrać, a zarabiają niewyobrażalne pieniądze, gdybym ja tak w swojej pracy coś sknocił jak nasi "ulubieńcy" to mógłbym się na następny dzień nie pokazywać! Jest pewien poziom, poniżej któremu zawodowcowi nie wypada się zniżyć, a dzisiaj piłkarze sięgnęli dna! Nie zdziwię się, jak teraz się wszystko posypie, poleci trener (a szkoda), dyrektor sportowy (na szczęście), sprzedany zostanie Brożek (żeby załatać dziurę w budżecie).