|
Nie chce się nad Wami pastwić bo to robią ciule
Mam tylko taką refleksję:
Platini zreformował kwalifikacje tak, żeby było łatwiej. Jak zobaczyłem potncjalnych rywali Wisły to sobie pomyslałem, że nareszcie wejdziecie, zgarniecie ostry hjs i zostawicie nas i Lecha daleko z tyłu.
A tu jednak nie, myliłem się, najlepsza drużyna w Polsce odpada w pierwszym podejściu
Mamy w Polsce Panowie LIGĘ KELNERÓW i trzeba się z tym pogodzić, szkoda tylko, że ci kelnerzy udają wielkie gwiazdy i zarabiają po 250 tys. ojro rocznie a media budują otoczkę wokół "ekstra"klasy, na którą my jelenie dajemy się nabrać
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
|