|
WISŁE ZAWSZE SIE MA W SERCU
nie chodzi o wladowana przez kazdego z osobna kase czas zycie a...
to jak ludzie zarabiajacy grube pieniadze robia na w ch***
bo tak jest , i nie mow mi jeden z drugim ze napinam sie i nie jestem kibicem ,bo gdyby nie bylo ich stac
na awans to po co by tak komeptowali zespoly ? i cala ta LM?
|