Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1513
Stary 22.07.2009, 20:42
Mowilo sie ze druzyna przygotowana jest na nstepne 5 misiecy grania no ok zgadzam sie
ale do ****y nedzy druzyne przygotowuje sie na nastepne 5 miesiecy od dzisiaj a nie od ****a dopiero pazdiernika


skorza idzie w odstawke szkoda ale prawda
nie dal rady

przyjdzie znowu smuda
wygramy jesien
a na wiosne bedziemy drudzy

syf

zawsze wisla