|
Mowilo sie ze druzyna przygotowana jest na nstepne 5 misiecy grania no ok zgadzam sie
ale do ****y nedzy druzyne przygotowuje sie na nastepne 5 miesiecy od dzisiaj a nie od ****a dopiero pazdiernika
skorza idzie w odstawke szkoda ale prawda
nie dal rady
przyjdzie znowu smuda
wygramy jesien
a na wiosne bedziemy drudzy
syf
zawsze wisla
|