Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 22.07.2009, 20:41
Skorża odejdzie bo jest za ten dramat odpowiedzialny. Tak jak kierownik za efekty pracy swojego działu, jak prezes za złe wyniki swojej spółki.

Z drugiej strony to najlepszy polski trener ale to właśnie jest problemem. Nasi zagłaskiwani przez trenerów, kibiców i media piłkarze to lenie i obiboki. Co potwierdzają ich olśniewające kariery na zachodzie. A jak przyszedł do nas trener z zagranicy to płakali że ich zajeżdża na treningach.
c.d.n.