|
Skorża odejdzie bo jest za ten dramat odpowiedzialny. Tak jak kierownik za efekty pracy swojego działu, jak prezes za złe wyniki swojej spółki.
Z drugiej strony to najlepszy polski trener ale to właśnie jest problemem. Nasi zagłaskiwani przez trenerów, kibiców i media piłkarze to lenie i obiboki. Co potwierdzają ich olśniewające kariery na zachodzie. A jak przyszedł do nas trener z zagranicy to płakali że ich zajeżdża na treningach.
|