|
Panowie...Skorża pomógł drużynie zdobyć dwa razy z rzędu Mistrza !! O tym zapomnieć nie można, chociaż dla mnie też tak porażka to wielki cios...
Po pierwsze : Wisła to MY !
Po drugie : Czy wygrywasz czy nie ! Zawsze ja kocham Cie! W moim sercu: Wisła! i na dobre i na złe!
Po trzecie: I nawet jeśli będzie źle, my NIGDY nie poddamy się!!
Więc nie poddajemy się ... przed nami mecz z Lechem, później z Ruchem !
Do boju Wisełka !
|