Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1495
Stary 22.07.2009, 20:33
Panowie...Skorża pomógł drużynie zdobyć dwa razy z rzędu Mistrza !! O tym zapomnieć nie można, chociaż dla mnie też tak porażka to wielki cios...
Po pierwsze : Wisła to MY !
Po drugie : Czy wygrywasz czy nie ! Zawsze ja kocham Cie! W moim sercu: Wisła! i na dobre i na złe!
Po trzecie: I nawet jeśli będzie źle, my NIGDY nie poddamy się!!
Więc nie poddajemy się ... przed nami mecz z Lechem, później z Ruchem !
Do boju Wisełka !