|
Ej, co wy chcecie od Skorży?
Początek sezony, druzyne ustawił jak mógł... Na 2 mecze zagrali jedną słabą połowe (drugą w pierwsyzm meczu) - to nie jego wina ze na 30 strzałów w dwóch meczach były 2 słupki, 2 poprzeczki i 1 bramka...
Kocham Wisłe, ale mam nadzieje ze Smuda nigdy nie bedzie trenerem Wisły... Skorża jest 100 razy lepszy !!!
|