Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lukas63
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
1056
22.07.2009, 20:29
Kamil
napisał(a):
no jasne, wina skorzy ze na 18 strzalow nie potrafili wepchnać pilki do siatki
Takim tokiem rozumowania nigdy nie powinno zwalniać się trenerów
lukas63
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas63
Znajdź inne posty napisane przez lukas63