Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 22.07.2009, 20:26
Cytat:
Szczerze mowiac, spodziewalem sie honorowej dysmisji Skorzy zaraz po meczu.
Teraz natomiast spodziewam sie decyzji o pozegnaniu trenera ze strony Cupiala i jesli takowa decyzja niebawem nastapi, to osobiscie przyjme ja ze zrozumieniem oraz pokora.
Taaa i może Smude zatrudnimy ^^

weźcie nie jeździjcie po Skorży bo jest naprawdę dobrym trenerem ...