Takiego wstydu i rozczarowaniu to nawe po Tbiilisi i Oslo nie bylo, moj koszmar z babolem Pawelka spelnil sie.....
byla szansa ogromna dla polskiej pilki, kasa, wzmoceninia, rekompensata za grge w sosnowcu.
Pompowany balon przez kibicow pekl i teraz wszyscy mamy jego kawalki na twarzy.
okazuje sie, ze zawsze moze byc gozej.
a teraz gimnazialisci i reszta przypadkowych fanow dowiedza sie jak to jest jak w klubie trzęsie ziemią, moze duzo osob zniknie stad po krotkim czasie obcowania, teraz proba dla prawdziwych kibicow
Maciek dzieki, szkoda ze zarzad podkladal Ci klody i wymagal abys czynil cuda z 3 obroncami i jednym napastnikeim, wiecznie sfochowanym .
Do pilkarzy: zastanowcie sie co jestescie warci jak nie potraficie pokonac AMATORÓW, z czym do Europy
Najgorsze sa ciągłe nadzieje, ciagle przezywanie, ze moze w tym roku, jak nie teraz to kiedy
TYLKO WISŁA NA DOBRE i na ZLE!
PANOWIE JESTESMY NA ZIEMI! TO POLSKA LIGA, POLSKA , POLIYCY itd z czym chcecie isc do EUROPY

Zejdzmy na ziemie (to samo tyczy sie reprezentacji)