Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1468
Stary 22.07.2009, 20:25
Takiego wstydu i rozczarowaniu to nawe po Tbiilisi i Oslo nie bylo, moj koszmar z babolem Pawelka spelnil sie.....

byla szansa ogromna dla polskiej pilki, kasa, wzmoceninia, rekompensata za grge w sosnowcu.

Pompowany balon przez kibicow pekl i teraz wszyscy mamy jego kawalki na twarzy.

okazuje sie, ze zawsze moze byc gozej.

a teraz gimnazialisci i reszta przypadkowych fanow dowiedza sie jak to jest jak w klubie trzęsie ziemią, moze duzo osob zniknie stad po krotkim czasie obcowania, teraz proba dla prawdziwych kibicow

Maciek dzieki, szkoda ze zarzad podkladal Ci klody i wymagal abys czynil cuda z 3 obroncami i jednym napastnikeim, wiecznie sfochowanym .


Do pilkarzy: zastanowcie sie co jestescie warci jak nie potraficie pokonac AMATORÓW, z czym do Europy

Najgorsze sa ciągłe nadzieje, ciagle przezywanie, ze moze w tym roku, jak nie teraz to kiedy

TYLKO WISŁA NA DOBRE i na ZLE!


PANOWIE JESTESMY NA ZIEMI! TO POLSKA LIGA, POLSKA , POLIYCY itd z czym chcecie isc do EUROPY Zejdzmy na ziemie (to samo tyczy sie reprezentacji)