|
Ja nawet nie jestem w szoku jak zwykle wyszło na moje. Ten wynik jest konsekwencją nieudolnej polityki Cupiała względem klubu i dziś ten stan osiągnął kulminacyjny punkt.
Cupiał powinien odejść - doprowadzając kadrę zespołu do granic małości, tak się kończą transfery gotówkowe robione co dwa lata.
Wstyd na cały kraj i Europę.
I co zrobi Cupiał zatrudni znów Smudę i karze mu zdobyć teraz LM!!!
|