Wyświetl pojedynczy post
CzłowiekBC
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 22.07.2009, 20:25
Ja nawet nie jestem w szoku jak zwykle wyszło na moje. Ten wynik jest konsekwencją nieudolnej polityki Cupiała względem klubu i dziś ten stan osiągnął kulminacyjny punkt.

Cupiał powinien odejść - doprowadzając kadrę zespołu do granic małości, tak się kończą transfery gotówkowe robione co dwa lata.

Wstyd na cały kraj i Europę.

I co zrobi Cupiał zatrudni znów Smudę i karze mu zdobyć teraz LM!!!