Kompletnie niedoceniony przeciwnik, duża w tym zasługa janasa juniora będącego na dwóch meczach Levadii gdzie oglądał chyba chmurki na Niebie, a nie bardzo wysokie zwycięstwa zespołu z Tallina.
Ja mam olewka na to

Ten sezon i tak na straty z powodu braku stadionu. Za to za rok LM nasza
