|
Oczywiście, że totalna kompromitacja. Znacznie większa niż legendarne Tbilisi i Valarenga, ale to chyba logiczna konsekwencja polityki transferowej ostatnich lat. Jeżeli testuje się przez dwa lata 20 bramkarzy i nie może znaleźć lepszego od gościa, który w co drugim meczu coś spieprzy, a w meczach z Levadią zawalił dwie bramki, to chyba najlepiej świadczy o sztabie szkoleniowym i jego fachowości.
Nie wiem jaki sens mają hasła o rozprzedawaniu drużyny i budowie od nowa. Obecny skład nie ma już niemal nic wspólnego z Wisłą Kasperczaka, drużyna bardzo zmieniła się w ostatnich latach. Moim zdaniem trzeba zostawić co się da, zostawić mimo wszystko trenera, choć jest autorem największej kompromitacji pucharowej w historii i może za rok będzie lepiej.
Czekam teraz na post Konrada, który zawsze wie lepiej i wyśmiewał ostatnio ludzi krytykujących w ostatnich latach politykę klubu. Śmiało panie Konrad. Jest idealna okazja żeby się wykazać.
|