|
To ze odpadliśmy z pucharów to nic, najgorsze to co moze stac sie w przeciagu najblizszych dni, poleci sztab, moze jacys czołowi zawodnicy i przy grze w Sosnowcu dodajac do tego wielką zamotke przez najblizsze tygodnie bedzie cieżko ****a :(
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|