Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 22.07.2009, 20:19
To ze odpadliśmy z pucharów to nic, najgorsze to co moze stac sie w przeciagu najblizszych dni, poleci sztab, moze jacys czołowi zawodnicy i przy grze w Sosnowcu dodajac do tego wielką zamotke przez najblizsze tygodnie bedzie cieżko ****a :(

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów