Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1431
Stary 22.07.2009, 20:17
wreszcie odblokowali forum teraz będzie można swoje żale wylać
w sumie dobrze że nie oglądałem meczu bo by mi serce wyskoczyło chyba.
Na pewno nie ma jakiegoś trzeciego meczu jeszcze?
Teraz jak po każdym nieudanym starcie w LM zacznie się szukanie przyczyn które i tak się pewnie nie znajdą...Teraz będzie mówienie, że głównym celem jest obrona MP oraz PP.. już skądś to znam..

aa jeszcze o Pawełku zapomniałem a właściwie nie o Pawełku tylko o jego następcy...też dają po dupie ci odpowiedzialni za nowego bramkarza..

aczkolwiek nie winię go całkowicie za odpadnięcie z LM ponieważ dojebała cała drużyna
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 22.07.2009 o godz. 20:21.
I