wreszcie odblokowali forum teraz będzie można swoje żale wylać

w sumie dobrze że nie oglądałem meczu bo by mi serce wyskoczyło chyba.
Na pewno nie ma jakiegoś trzeciego meczu jeszcze?
Teraz jak po każdym nieudanym starcie w LM zacznie się szukanie przyczyn które i tak się pewnie nie znajdą...Teraz będzie mówienie, że głównym celem jest obrona MP oraz PP.. już skądś to znam..
aa jeszcze o Pawełku zapomniałem a właściwie nie o Pawełku tylko o jego następcy...też dają po dupie ci odpowiedzialni za nowego bramkarza..
aczkolwiek nie winię go całkowicie za odpadnięcie z LM ponieważ dojebała cała drużyna