Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1421
Stary 22.07.2009, 20:12
Nareszcze włączyli forum.
Kompromitacja stulecia... naprawde odechciewa się cokolwiek pisać i mówić, wstyd na całą europe.

Trzeba się zastanowić co dalej. Zmiana trenera? Jest w polsce lepszy?
To, że nie będzie transferów to oczywiste.