Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1419
22.07.2009, 20:11
Dno i 2m mułu!!! Pawełek to zaj****** bramkarz ale na 4lige! Nie ma co trzeba czekac na ruch Bogusia i co nie zrobi to zrozumiem bo jak tu sie nie wk***** ?!
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
Z NIĄ
SIĘ LICZY
KAŻDY
JESTEŚMY
DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH
SERCACH BIAŁA
GWIAZDA
I
NAWET JEŚLI BĘDZIE
ŹLE
MY
NIGDY NIE PODDAMY
SIĘ
arsfan90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arsfan90
Znajdź inne posty napisane przez arsfan90