Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1419
Stary 22.07.2009, 20:11
Dno i 2m mułu!!! Pawełek to zaj****** bramkarz ale na 4lige! Nie ma co trzeba czekac na ruch Bogusia i co nie zrobi to zrozumiem bo jak tu sie nie wk***** ?!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ