Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1408
Stary 22.07.2009, 16:37
Spokojnie... To tylko Levadia. Trzeba zapomnieć o nieudanym meczu w Sosnowcu, zagrać spokojnie swoje, a po 30 minutach będziemy mogli narzekać już tylko na brak transmisji
450 km od R22