Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2
Offline
#
1408
22.07.2009, 16:37
Spokojnie... To tylko Levadia. Trzeba zapomnieć o nieudanym meczu w Sosnowcu, zagrać spokojnie swoje, a po 30 minutach będziemy mogli narzekać już tylko na brak transmisji
450 km od R22
=Metatron=
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do =Metatron=
Znajdź inne posty napisane przez =Metatron=